Kravský hnůj Fertistav
xxx
Koupit
Kód: 0110126
Značka: Fertistav
PRO VŠECHNY DRUHY ROSTLIN VE SKLENÍKU, NA ZAHRADĚ I V SADU 100% EKOLOGICKÝ VÝROBEK 100% PŘÍRODNÍ VÝROBEK Univerzální přírodní… Celý popis
229 Kč s DPH
SKLADEM - expedujeme do 24 hodin
ks
Oblíbené

Parametry

Hmotnost 11 kg
Konvový postřikovač Solo 456 / 256    5l
-10%
Postřikovač Solo 456/256  Tlakový postřikovač SOLO 456/256 s 5-ti litrovou nádrží na postřik. Je vhodný pro ošetřování rostlin a různé dezinfekční práce. Je vyrobený z pevných plastů odolných proti záření UV. Postřiková kapalina se v nádrži...

Kravský hnůj Fertistav

Popis produktu

 

 

  • PRO VŠECHNY DRUHY ROSTLIN VE SKLENÍKU, NA ZAHRADĚ I V SADU
  • 100% EKOLOGICKÝ VÝROBEK
  • 100% PŘÍRODNÍ VÝROBEK
  • Univerzální přírodní granulované organické hnojivo s pozvolným uvolňováním živin, které obohacují půdu

Dávkování:

Pro pravidelné základní hnojení cca 1,2 – 3,2 kg na 10 m², ve skleníku cca 2,2 – 3,2 kg na 10 m² a pro  trávník a sportovní hřiště cca 1,2 – 1,7 kg na 10 m².

Při předzásobním hnojení používáme vyšší dávky hnojiva. Pro plodiny vyžadující organické hnojení jako jsou brambory, košťálová zelenina, plodová zelenina a pro půdy nedostatečně zásobené humusem a fosforem je doporučená dávka 0,5 až 0,8 kg hnojiva na 1m² (5 až 8 t/ha).

Při výsadbě okrasných, ovocných stromků a keřů je podle velikosti jamky doporučená dávka 0,4 až 2,4 kg na jednu jamku.

Při použití u květin záhonových a hrnkových (pokojových, truhlíkových a balkónových) je potřeba hnojivo smíchat před sázením se zeminou v doporučeném  poměru objemů 30 až 60 dílů zeminy a 1 díl hnojiva.

Při pěstování a přesazování pokojových rostlin a květin je doporučené aplikovat hnojivo na dno pěstební nádoby v množství 1 : 30 až 1 : 60 k objemu nádoby, promíchat s částí zeminy, vložit rostlinu a zasypat zbylou zeminou.

Při přihnojování  vložit několik pelet do jamky v zemině v pěstební nádobě, mírně je zatlačit ke dnu a přisypat zeminou.

 

 

Kravský fermentovaný hnůj

Přírodní granulované organické hnojivo vyrobené 100% ekologickým způsobem, s neutrální uhlíkovou stopou, výroba nezanechává negativní dopad na životní prostředí. Celý uzavřený výrobní proces hnojiva vyprodukuje jen tolik skleníkových plynů, kolik sám v procesu výroby spotřebuje – což je ekologicky nejúčinnější.

Vstupní suroviny pocházejí od dlouhodobě prověřených dodavatelů a procházejí přísným kontrolním procesem kvality - s ohledem na pH, vlhkost, mikrobiologii, stádium fermentace,…. až poté vstupují suroviny do výrobního procesu. Metodou anaerobní termofilní fermentace, po dobu 200 dnů, se zkoncentrují živiny. Následuje mletí, sušení a sterilizace za vysokých teplot – zaručuje se tím maximální mikrobiologická čistota a eliminuje se zápach výsledného produktu na minimální úroveň. Velikost zvolené granulace 6mm je optimální pro uvolňování živin, je vhodná pro všechny druhy rostlin ve skleníku, na zahradě i v sadu.

Aktuální rozbor živin: Spalitelné látky v sušině 82,9 %, vlhkost 9,1 %, celkový dusík jako N v sušině 2,1 %, celkový fosfor jako P₂O₅ v sušině 3,5 %, draslík jako K₂O v sušině 2,7 %, pH 8,4

 

Značka

Fertistav

Načítání obsahu...
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
Naposledy hodnoceno:
Před 3 dny
Rychlé dodání, příjemná komunikace.
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
Dobrý, kupují od nich už dlouho, a dobrý
Hodnocení naších zákazníků
Zákazníci doporučují eshop
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Kvalita komunikace
100 %
Naposledy hodnoceno:
Před 10 dny
rychlost a ochota
profesionální poradenství
skvělá komunikace
Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací